meliinabb2 meliinabb2 .

meliinabb2

حذف افکار منفی در زندگی

 


آیا می دانید چگونه مثبت فکر کنید؟ احتمالا در مورد فواید تفکر مثبت شنیده اید. تحقیقات نشان می دهند کسانی که مثبت فکر می کنند، مهارت های مقابله با استرس، ایمنی قوی تر و ریسک کمتری در ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی دارند. افکار مثبت اگرچه نوش داروی سلامتی نیستند، اما می توانند به سلامت جسمی-ذهنی شما کمک قابل توجهی کنند.

 


این مطلب از چندین مجله معتبر پزشکی معروف در سرتاسر دنیا گلچین شده است و چکیده تحقیقات جدید روانشناسان برجسته می باشد که در قالب 5 روش ساده ارائه شده است.پیشنهاد می کنم ویدیوی بالا را دانلود کنید و روزانه یک بار آن را تماشا کنید و با خودتان تکرار کنید. حالا ادامه مطلب را بخوانید:

 


5 روش مثبت اندیشیدن

برای تبدیل شدن به یک متفکر مثبت اندیش چه باید بکنید؟ چند استراتژی شامل نحوه شناسایی افکار منفی و جایگزین کردن این افکار با ایده های مثبت وجود دارد. ممکن است کمی طول بکشد، ولی در نهایت متوجه می شوید که فکر کردن مثبت به طور طبیعی شروع می شود. هشت روش وجود دارد که می توانید انجام دهید تا مثبت فکر کنید. دقت کنید که مثبت‌اندیشی باعث افزایش اعتماد به نفس، کاهش علائم افسردگی و بهبود روابط اجتماعی می‌شود. مثبت‌اندیشان در زمان حال زندگی می‌کنند و می‌توانند از رفتارهای جرات‌مند به درستی استفاده کنند، در صحبت‌های آنها عبارات امیدبخش وجود دارد، قبل از هر کاری ابتدا فکر می‌کنند و با افکار مثبت رفتارهای خود را کنترل می‌کنند. آنها برای حل مشکلات از فنون حل مسئله استفاده کرده و می‌توانند توانمندی‌های خود را ارزیابی کنند و می‌دانند چگونه خشم‌ و کینه‌های خود را کاهش دهند و دیگران را ببخشند.

 


ادامه مطلب.....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۴:۲۱ توسط:ملیکا موضوع: نظرات (0)