meliinabb2 meliinabb2 .

meliinabb2

پهلویی لاغر و باسنی برجسته داشته باشید!

 


این 4 حرکت حاصل جدیدترین تحقیقات متخصصان بدنسازی بانوان در سرتاسر دنیاست که ما آن را برای شما گلچین کرده ایم. دقت کنید که همین 4 حرکت ساده به صورت روزانه و هفته ای 5 روز، بعد از 2 ماه تغییرات فوق العاده ای در بدن شما ایجاد می کنند بدون اینکه هیچ عوارضی داشته باشند. همچنین دقت کنید که تصاویر متحرک هستند پس اجازه دهید صفحه به صورت کامل بالا بیاید.

 


چربی های اضافه در شکم و پهلو عامل بسیاری از بیماری های رایج بین خانم هاست. برای حذف این چربی ها و داشتن اندام زنانه زیبا، نیازی به کارهای طاقت فرسا نیست و با کمک همین 4 حرکت، بعد از 2 ماه به خواسته خود می رسید و از این بابت اصلا نگران نباشید.1-حرکت پل و پایک

روی زمین دراز بکشید. یک پا را جمع کنید و پای دیگر را کشیده روی زمین قرار دهید. دست را بالای سر قرار دهید. سپس پایی که جمع نشده را بالا بیاورید. همزمان با آن خودتان را به سمت پایتان بکشید و سعی کنید نوک انگشتان پا را با دستانتان لمس کنید. بعد از آن دوباره به حالت قبل برگردید با این تفاوت که کف پایتان نباید روی زمین قرار بگیرد و کمر و باسن را هم باید از زمین جدا کنید. به تصویر زیر توجه کنید تا بهتر متوجه شوید. این حرکت را سه بار و هر سری 10 تا 15 بار تکرار کنید.

 


ادامه مطلب.....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۳:۳۸ توسط:ملیکا موضوع: نظرات (0)