meliinabb2 meliinabb2 .

meliinabb2

زردی دندان را از بین ببریم

 


این مقاله گلچین شده از جدیدترین یافته های متخصصان در زمینه سفیدی بدون عوارض دندان به روش طبیعی می باشد و از چندین مجله معتبر دندانپزشکی گردآوری شده است. بسته به اینکه پنج دقیقه، پنج روز، یا پنج هفته وقت دارید، در این مقاله توصیه هایی برای سفید کردن دندان های شما وجود دارد بدون اینکه مجبور به مراجعه به دندانپزشک شوید. خیلی دقت کنید از روشهای بدون مبنای علمی و خانگی که در بسیاری سایت های فارسی ذکر شده، پرهیز کنید زیرا عوارض جدی بر دندانهای شما خواهند گذاشت.

 


1-روش های خانگی مورد تایید متخصصان

دقت کنید که روشهای طبیعی و خانگی فقط راه حل های موقت برای سفیدی دندان هستند و بسیاری از آنها در دراز مدت به دندانهای شما صدمه می زنند. پیشنهاد ما استفاده از روشهای بلند مدت است. هر چند دو ویدیوی زیر راه حل های بی خطر و طبیعی برای سفیدی دندان ارائه می کنند:2- روش های دائمی، علمی و بدون عوارض

9 راه برای سفید کردن دندان ها (بر اساس وقت شما). بعضی از افراد وقتی زیادی برای انجام این کار دارند و می خواهند بهترین نتیجه را بگیرند اما عده ای دیگر کمتر از 24 ساعت برای سفید کردن دندان هایشان وقت دارند. بسته به مدت زمانی که دارید، راهی برای سفید کردن دندان هایتان وجود دارد که بهترین نتایج را به دست خواهید آورد.، آنهم بدون عوارض.

 


اگر 5 دقیقه وقت دارید

روی دندانهایتان رژ لب بکشید

 


ادامه مطلب.....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۳:۰۹ توسط:ملیکا موضوع: نظرات (0)