meliinabb2 meliinabb2 .

meliinabb2

پوستی روشن داشته باشیم

 


ممکن است بخواهید پوست خود را به دلایل مختلف، روشن کنید. در حالی که امکان تغییر رنگ پوست به طور چشمگیر وجود ندارد، اما ممکن است با استفاده از مواد طبیعی یا شیمیایی روشن شود. در این مقاله جدیدترین روشهای قطعی روشن کردن پوست به نقل از چند موسسه معتبر پزشکی را به شما یاد می دهیم. اما دقت کنید که تاثیر آنها ممکن است چند هفته به طول بینجامد. ضمنا به هیچ وجه به دنبال روشهای ذکر شده در سایت های غیرمعتبر فارسی نروید. مطالب این سایت ها عمدتا مبنای علمی ندارند و استفاده از روشهای گفته شده در آنها ممکن است به پوستتان آسیب های جدی وارد کند.1- مالیدن آبلیمو روی پوست با پنبه

بسیاری از پزشکان علم پوست و زیبایی معتقدند که آبلیمو می تواند اثرات روشن کننده روی پوست داشته باشد. برای این کار یک لیمو را بردارید و نصف کنید. آب آن را بگیرید. با استفاده از پنبه آن را روی پوست خود بمالید. حدود 15 تا 20 دقیقه صبر کنید سپس محل مورد نظر را با آب گرم بشویید و از مرطوب کننده استفاده کنید. در هفته 2 تا 3 بار این کار را تکرار کنید.

 


می توانید آبلیمو را برای صورت، گردن یا هرجایی از بدن که می خواهید سفید شود، استفاده کنید. حواستان باشد آبلیمو به داخل چشمتان نرود.

اگر حس می کنید که پوست شما را می سوزاند، قبل از استفاده با آب آن را رقیق کنید.

 


ادامه مطلب.....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۲:۵۵ توسط:ملیکا موضوع: نظرات (0)