meliinabb2 meliinabb2 .

meliinabb2

آموزش روبان دوزی مدرن

 


امروز می خواهیم آموزش روبان دوزی مدرن و سبک جدید روی کیف را بصورت تصویری همراه با فیلم آموزشی به شما آموزش دهیم. پس اگر شما هم به روبان دوزی کیف علاقمند هستید پیشنهاد می کنیم این آموزش را از دست ندهید.

 


مقدمه:

تمام هنرهای تزئینی می توانند با کمی خلاقیت و سلیقه به یکی از زیباترین هنرها تبدیل شوند. هنر پرطرفدار روبان دوزی نیز یکی از این هنرها می باشد. در ادامه ابتدا نمونه ویدئوی آموزشی روباندوزی روی کیف آشنا می گردید و سپس این آموزش را بصورت مرحله به مرحله و همراه با تصویر به شما توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.معمولاً دوخت روبان بر روی کیف های پارچه ای انجام می شود. اما چنانچه شما دوست داشتید اینکار را بر روی کیف های غیر پارچه ای اعمال کنید آموزشی که در این پست قرار داده ایم برای شما مفید خواهد بود و می توانید آنرا بکار ببرید.

 


شروع کار روبان دوزی روی کیف :

نمونه کار روبان دوزی روی کیف که برای شما انتخاب کرده ایم گل داوودی میباشد. این گل برای کار روی کیف های مجلسی بسیار مناسب می باشد و شما بعد از آماده شدن گل روباندوزی شده آنرا با چسب روی کیف بچسبانید.

 


1- خب برای روبان دوزی این گل ابتدا یک روبان 5*5 سانتی متری انتخاب می کنیم.سپس 4 طرف آنرا با استفاده از شعله نازک شمع یا فندک، شمع سوز کنید(برای ظرافت بیشتر کار).

 


 


ادامه مطلب....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۲:۲۴ توسط:ملیکا موضوع: نظرات (0)