meliinabb2 meliinabb2 .

meliinabb2

علت اصلی زود انزالی در مردان

علت زودانزالی
متخصصان جنسی می گویند که زودانزالی می تواند به واسطه عوامل روانی و جسمانی یا ترکیب هر دوی آن ها اتفاق بیفتد.
زودانزالی به معنای انزالی است که قبل از این که فرد خودش بخواهد اتفاق بیفتد.
شرایط و موقعیت می تواند موقتی – نرمال- باشد، در مردان بدون تجربه یا نوجوانان یا همینطور افرادی که هیجان زیادی دارند یا افرادی که مدت ها از سکس دور بوده اند اتفاق بیفتد.
گزارش Hite در مورد جنسیت مذکر، هفت هزار مرد را مورد بررسی قرار داده که یافته ها نشان می دهد 21 درصد بین 50 – 60 ثانیه و 62 درصد دیگر بین 1 – 5 دقیقه به انزال می رسند.
از هر 6 مرد تنها یک فرد در بالای 5 دقیقه و از هر 10 نفر 1 نفر بالای 10 دقیقه به انزال می رسد.
بین نژاد و قومیت هیچ تفاوتی وجود ندارد و همچنین بین افرادی که ختنه شده اند و آن هایی که نشده اند هیچ تفاوتی وجود ندارد.اکثر مردان در سکس های دفعه های بعدی دیرتر به انزال می رسند با این حال ممکن است دقیقه ها یا ساعت ها طول بکشد که دوباره به حالت نعوظ برسند.

1-علت جسمانی زودانزالی
بسیاری از عوامل جسمانی می توانند به زودانزالی مرتبط باشند. با این حال، دلایل پزشکی زیادی وجود دارد که نشان دهنده علت زودانزالی می باشند.
در اوایل سال 1990، تحقیقات نشان داد که ماهیچه های لگنی به خصوص ماهیچه هایی که در اطراف اندام جنسی قرار گرفته اند، در زودانزالی مردان نقش دارند. بهترین ورزشهای درمان زودانزالی در اینجا!
علاوه بر این، گفته شده است که در زمان انزال، فعالیت این ماهیچه ها افزایش می یابد. در نتیجه، این احتمال وجود دارد که افرادی که زودانزالی دارند ماهیچه های بیش فعالی دارند که در آستانه تولید انزال هستند.
تحقیقات اخیر نشان داده که عفونت پروستات می تواند باعث زودانزالی شود.

ادامه مطلب....


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۴:۲۴ توسط:ملیکا موضوع: نظرات (0)