meliinabb2 meliinabb2 .

meliinabb2

هيدروليك ثامن

پمپ هيدروليك لودر كوماتسو
 هيدروليك ثامن

پمپ هيدروليك بيل كوماتسو  با توجه به استفاده ي بيش از پيش سيستم هاي هيدروليك در صنايع ماشين آلات راهسازي پمپ هاي هيدروليكي با دبي و فشار متغير در انواع مختلف توليد ميشود.پمپ هاي هيدروليكي انرژي كه از موتور احتراق و يا الكتريكي دستگاه ميگيرد به انژي هيدروليكي تبديل مي كند به گونه اي گه توان ورودي پمپ از يك موتور تامين ميشود و توان هيدروليكي را به عنوان خروجي تحويل ميدهد.پمپ هيدروليك طوري عمل ميكند كه در يك سيستم هيدروليك دبي ايجاد ميكند.

 

 پمپ ها در صنعت هيدروليك به دو دسته تقسيم ميشود:

 

الف: پمپ هاي هيدروليكي جابجايي غير مثبت

ب:پمپ هاي هيدروليكي جابجايي مثبت

 

تعمير پمپ هيدروليك
 

پمپ هاي هيدروليك به سه دسته تقسيم ميشود:

 

الف: پمپ هاي چرخ دندهاي كه به چند دسته تقسيم ميشود عبارت ان از 1. پمپ هاي چرخ دنده خارجي 2.پمپ چرخ دنده داخلي 3.پمپ هاي گوشوارهاي 4.پمپ هاي پيچي 5.پمپ هاي ژيروتوري

ب: پمپ هاي پره اي كه عبارت اند از: 1.پمپ هاي پرهاي نامتعادل 2. پمپ هاي پرهاي متعادل

ج:پمپ هاي پيستوني كه عبارت اند از: 1.پمپ هاي پيستوني محوري 2.پمپ هاي پيستوني شعاعي

فروشگاه هيدروليك ثامن مركز پخش پمپ هايه هيدروليك و قطعات هيدروليكي ميباشد.از جمله محصولات فروشگاه هيدروليك ثامن پمپ هيدروليك لودر كوماتسو ميباشد.

تمامي محصولات اين فروشگاه داراي ضمانت كالا ميباشد

ارسال كالا به تمامي شهرستانها توسط اين فروشگاه انجام ميشود و كالائ ارسالي دارايه ضمانت ارسال كالا ميباشد.

 

 

 

يكي از بهترين توليد كننده هاي پمپ هاي هيدروليك پيستوني و دنده اي در دنيا شركت كوماتسو است زيرا در انواع پمپ هيدروليك كوماتسو از دقت بسيار بالا و مهندسي زوز دنيا بهره گرفته شده است.پمپ هيدروليك كوماتسو به نسبت دبي و فشار و طراحي خاصي كه دارد فقط قابل استفاده در ماشين الات ساخت خود كاربرد دارد زيرا پمپ هيدروليك كوماتسو به صورت انحصاري و فقط توسط خود اين شركت توليد ميشود.يكي از دلايل فروش بالاي ماشين الات راهسازي و معدني كوماتسو پمپ هيدروليك كوماتسو ميباشد.

 

 پمپ هيدروليك بيل هيوندا
 

 

 
هيدروليك ثامن
 

با پيشينه ۲دهه سابقه خود و داراي تاييديه رسمي شركت هاي محور ماشين

نمايندگي كوماتسو در كشور،شركت هپكو،شركت هسكو، شركت FESTO المان، و داراي تآييديه AVABRS در زمينه تعميرات سيستم هيدروليك و موتور و ماشين آلات راهسازي معدني كوماتسو،هيوندا، ولوو،دوسان،و دستگاههاي چيني كشور يكي از تخصصي ترين مجموعه ها در اين زمينه مي باشد.

 

هيدروليك ثامن آماده هر گونه خدمت رساني در خصوص عيب يابي تعمير، تهيه و تآمين قطعات هيدروليك، برقي، موتور،گيربكس،زيربندي،لوازم جك،سيل كيت،به هموطنان عزيز در سرتاسر كشور مي باشد.

 

هيدروليك ثامن با بكارگيري كادر مجرب و اموزش ديده خود سعي بر آن نموده كه هزينه تعمير و تآمين قطعات را به شدت كاهش داده و خدمات خود را به بهترين و كم هزينه ترين شكل ممكن و با استفاده از عرضه بهترين قطعات با كيفيت اصلي كليه دستگاهها ارائه كند.

 

خرسنديم كه بيش از دو دهه فعاليت دراين صنعت اين امكان را براي ما فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نياز امروز كشور عزيزمان به اين صنعت بخصوص و با آگاهي از دانش روز، در اختيار داشتن بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشيم.

آدرس
تهران خيابان قزوين روبروي شركت دخانيات مجتمع تجاري امپراطور همكف اول واحد ۱۱ هيدروليك ثامن

تماس:
info@hydrulicsamen.com

۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۴
۰۹۱۲۷۰۳۱۷۴۰

سايت: https://hydrulicsamen.com/


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، هيدروليك ثامن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۲:۱۰ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

تراك كوماتسو؛ تامين كننده و وارد كننده قطعات ماشين هاي راهسازي و معدني

تراك كوماتسو
 
تراك كوماتسو

 

واردكننده و تامين كننده ي كليه قطعات موتوري,و زير بندي دامپتراك,لودر,بلدوزر و بيل مكانيكي كوماتسو
 
تراك كوماتسو از سال 1388 فعاليت گسترده اي را در اين زمينه شروع كرده است.

 
اين شركت با دارا بودن سابقه درخشان در زمينه تامين و تهيه قطعات انواع ماشين آلات راهسازي و معدني و همچنين با بهره گيري از مهندسين و متخصصين كارآزموده در امر سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات راهسازي فعاليت ويژه اي داشته و همواره بر اين باور است كه مي توان از تجربه مفيد كاري خود نقش موثري در صنعت راهسازي كشور فراهم آورد.

 

باعث افتخار است كه در راستاي عمران و آباداني كشور توانسته ايم با شركت ها و نهادهاي دولتي و خصوصي اعم از ارگان هاي نظامي، شهرداري ها، شركت هاي راه سازي، معدني، حفاري، پيمانكاري ها و … همكاري داشته باشيم.

اين شركت با دارا بودن سابقه درخشان در زمينه تامين و تهيه قطعات انواع ماشين آلات راهسازي و معدني و همچنين با بهره گيري از مهندسين و متخصصين كارآزموده در امر سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات راهسازي فعاليت ويژه اي داشته و همواره بر اين باور است كه مي توان از تجربه مفيد كاري خود نقش موثري در صنعت راهسازي كشور فراهم آورد.


 
بيل مكانيكي كوماتسو جزء تجهيزات حفاري اين كمپاني به شمار مي رود. بيل مكانيكي از ماشين‌هاي سنگين عمراني و مهندسي است كه از قطعات مكانيكي اصلي اعم از بازوي مفصلي، باكت (Bucket) و كابين گردان در قسمت بالا و زنجير و يا چرخ لاستيكي در زير مي‌باشد. قسمت فوقاني هر دو نوع بيل مكانيكي (چرخ زنجيري و چرخ لاستيكي) داراي عملكردي مشابه هستند و از رِله، اَهرم و تجهيزات الكترونيكي براي كنترل آن استفاده مي شود. اما قسمت تحتاني كه شامل كل لوازم يدكي زيربندي، زيربندي كامل و اتصالات چرخ ها مي باشد، داراي عملكرد جداگانه اي (براي محيط‌هاي كوهستاني، شهري، بياباني) مي باشد. علاوه بر تفاوت لوازم يدكي زيربندي، محل كار و سرعت بيل مكانيكي چرخ زنجيري با بيل مكانيكي چرخ لاستيكي متفاوت است.
 

 
از ديگر ويژگي هاي بيل مكانيكي مي‌توان به نصب چكش (پيكور) كه بسيار پركاربرد است اشاره كرد. نصب چكش هيدروليكي يا پنوماتيك بجاي باكت اين دستگاه، اين امكان را فراهم مي‌كند كه سطوح و حجم‌ هاي سنگي يا بتوني را كه بنا به دلايلي نمي‌توان با مواد منفجره و يا كمپرسور تخريب كرد، به‌وسيله مجموعه اين دو وسيله (بيل و چكش) تخريب نمود. البته بايد عنوان كرد كه بيل مكانيكي براي حمل خاك مناسب و مقرون به صرفه نيست. به همين دليل پيشنهاد مي شود كه از لودر براي حمل خاك به حجم زياد استفاده شود.
 
حفر كانال، گودال، زيرسازي، حمل مواد (در حد متوسط)، برش توسط ادوات هيدروليكي، تخريب، گودبرداري براي ساخت ساختمان، خاك برداري، تسطيح زمين (در مواردي به صورت خلاصه- در غير اينصورت گريدر پيشنهاد مي شود)، معدنكاري و لايروبي رودخانه

 

نحوه عملكرد قطعات عملكردي و لوازم يدكي بيل مكانيكي

 

بازوي مفصلي

 

بازوي مفصلي در قسمت جلويي بيل مكانيكي واقع شده و وظيفه حفاري، جابجاي و حمل را بر عهده دارد. اين بازو به وسيله سه هيدروليك جداگانه و توسط راننده كنترل مي شود. هيدروليك اول در قسمت ابتدايي بازو (جلوي كابين راننده)، هيدروليك ثانويه در مركز بازو و ديگري انتهاي بازوي مفصلي واقع شده است. هيدروليك اول براي به حركت درآوردن بازوي اصلي مي باشد و هيدروليك دوم براي حركت و قدرت دارن به باكت به كار مي رود. تمام عملكرد اين بازو از طريق يك رله در كابين راننده كنترل مي شود.

 

 

اگر شما هم جز آن دسته از افرادي هستيد كه از خودرو هاي راهسازي استفاده ميكنيد و مايليد تا از دانستني هاي بيل مكانيكي كوماتسو بيشتر بدانيد در ادامه با ما در تراك كوماتسو همراه باشيد تا اطلاعاتي در اين زمينه در اختيار شما قرار دهيم.در اين بخش از مقاله در رابطه با كد خطاهايي كه ممكن است در بيل مكانيكي با برند كوماتسو آن برخورد كنيد صحبت نماييم. امروزه بيل مكانيكي توليد شده توسط شركت هاي ولوو ، هيتاچي ، دوسان و… از قابليت نصب دياگ بهره مي برند در اين ماشين آلات ، دياگ به صورت خارجي بر روي خودرو نصب مي شود و ايرادات آن را پيدا مي كند اين در حالي است كه بيل مكانيكي كوماتسو از دياگ داخلي برخوردار بوده و تمام اين اطلاعات به وسيله ي مانيتور قرار گرفته بر روي خود بيل قابل مشاهده است و نيازي به نصب دستگاه خارجي نمي باشد.

 

ارور E02 مربوط به اتصال / قطع سوپاپ سلونئويد مي باشد كه در صورتي كه اين ارور را بر روي مانيتور دستگاه خود مشاهده نموديد در هنگام كار شاهد اين خواهيد بود كه توان كاري دستگاه كم تر از حالت ايده آل شده و اصطلاحا در زير كار مي خوابد. براي رفع اين مشكل كافي است به سراغ دو شير برقي كه بر روي پمپ هيدروليك سمت چپ قرار داشته رفته و هر دوي آنها را مورد بررسي قرار دهيد به صورت معمول شير برقي كه در قسمت گودي قرار دارد مشكل پيدا كرده مي توان آنرا باز كرده و پس از سرويس كردن مقداري پالش به سوپاپ داخلي اضافه كرده تا كارايي آن به حالت قبل برگردد.

 

ارور E03 مربوط به اتصال و يا قطع شدگي در ترمز گردان خودرو مي باشد در صورت مشاهده اين ارور بايد منتظر قفل شدن و عدم امكان چرخش خودرو خود باشيد. براي رفع آن بايد به 6 شير برقي را كه زير سلكتور وجود دارد ، دسترسي پيدا كرده و نسبت به تعمير و يا تعويض آنها اقدام نماييد. قبل از هر اقدامي توجه داشته باشيد كه تعمير اين قسمت نيازمند تجربه و صرف وقت بسياري مي باشد. به طور معمول مشكل اصلي اين بخش به پنجمين شير مربوط بوده و شما مي توانيد با تعويض اين لوازم يدكي كوماتسو و يا رسوب زدايي آن ،اين شير را مانند روز اول نماييد.

 

ارور E05 مربوط به سيستم گاز بيل مكانيكي مي باشد و در صورتي كه با اين ارور مواجه شديد مطمئنا با اين مشكل كه بيل مكانيكي كوماتسو شما گاز خور خوبي ندارد برخورد خواهيد نمود. براي تعمير اين بخش كار خاصي از شما ساخته نيست تنها مي توانيد سوكت هاي متصل به گاز برقي را بررسي نماييد و بايد حتما توسط برقكار مابقي تغييرات انجام شود.

 
كوماتسو يكي از پيشتازان عرصه توليد خودرو هاي سنگين و قطعات كوماتسو مي باشد كه در سالهاي گذشته با توليد مدلهاي مختلف خودرو ها از جمله خودرو هاي راهداري سهم قابل توجهي را در بازار جهاني از آن خود نمايد و محصولات بسياري را در كشور هاي مختلف به فروش برساند. در ادامه بيشتر در زمينه ي تاريخچه شركت كوماتسو توضيح خواهيم داد.

 

كوماتسو از سال 1968 با توليد بيل هيدروليكي از سري H به جمع شركت هاي توليد كننده بيل مكانيكي پيوست. اين در حالي است كه اين شركت از سالها قبل از اين در عرصه توليد خودرو و لوازم جانبي خودرو فعاليت داشته است ولي به صورت جدي و تخصصي از سال 1968 در اين عرصه اقدام به برند سازي نمود.

 

 

 

اين شركت با همكاري شركت هاي آمريكايي توانست مجموعه اي از خودرو هاي سري H را توليد نمايد و درامد مطلوبي را از فروش اين مدل خودرو به دست آورد.

 

ايران در سال 1980 در هنگام جنگ با عراق كه كشور هاي زيادي از ارائه خودرو هاي راهداري به ايران خودداري ميكردند با كوماتسو براي خريد خودرو هاي راهداري ساخته شده توسط اين شركت به توافق رسيد و اقدام به وارد كردن تعداد قابل توجهي از اين محصولات كوماتسو نمود و از آنها در خط مقدم جبه هاي خود استفاده نمود.

 

كوماتسو با توجه به سابقه اي كه در توليد خودرو هاي بلدوزر ، لوله گذار و … داشت تواست در عرصه توليد و فروش بيل هاي مكانيكي موفق شده و تعداد قابل توجهي از محصولات خود را به فروش برسانده اما اين مقدار فروش در برابر رقيبان قدرتمندي كه همه روزه در حال ارتقاع محصولات خود بودند موفقيت به حساب نيامد زيرا كوماتسو به مدت 20 سال كلاس وزني بيل هاي مكانيكي توليدي خود را در وزن 65 تن نگه داشت و آنها را ارتقاع نداد همچنين عدم راه اندازي بخشي براي توليد بيل هايي كه از چرخ پلاستيكي به جاي چرخ زنجيري استفاده ميكنند نيز از ديگر دلايل اين ناكامي مي بود.

 

در حال حاضر با توجه به تغييراتي كه كوماتسو در خط توليدي و هم چنين سياست هاي خود در برابر مشتريان داشته است توانسته پس از هيتاچي در رتبه دوم شركت هاي توليد كننده خودرو هاي سنگين قرار گيرد كه با توجه به سير صعودي پيشرفت كوماتسو طي چند سال گذشته اين اميد ميرود كه به زودي به اولين شركت توليدي خودرو هاي راهداري تبديل شود.

 

وظايف شير كنترل در سيستم هيدروليك ؟؟؟

 

– دبي خروجي از پمپها را مطابق بادستور اپراتور از پمپها گرفته و به سمت عملگرها تقسيم و ارسال مي كند .

-اطلاعات مورد نياز پمپ براي تامين دبي خواسته شده براي هريك از عملگرها را بدست آورده و ارسال مي كند.

-وقتي اپراتوربه طور همزمان دو يا چند حركت از دستگاه مي خواهد ،شير كنترل دبي ارسال شده به سمت هر يك از ادوات را كنترل مي كند.

 

– جلوگيري از بالا رفتن فشار پمپها از حد معين.( ماكزيمم فشار خروجي پمپ را كمتر از يك حد معين نگه مي دارد)

-از ايجاد فشار منفي يا خلاء در مدار هيدروليك جلوگيري مي كند .

-فشار ناگهاني و بالاي بوجود آمده در مدار هيدروليك را كه ممكن است در اثر ضربه بوجود آيد برطرف مي كند

 

اطلاعات تماس
09127700422

02166610162

02166608246

 

تامين كننده و وارد كننده قطعات ماشين هاي راهسازي و معدني

مجتمع كاترپيلار طبقه اول پلاك

۱۷۸

www.truckkomatsu.com
 


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، تراك كوماتسو،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۳:۵۳ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

فرا هيدروليك

فرا هيدروليك
 

پمپ هاي هيدروليك كوماتسو  هستند. اين پمپ ها در انواع مختلفي موجود اند كه هر كدام بسته به نوع قدرت خود از دبي و فشار مخصوصي برخوردار هستند. از جمله ي اين پمپ هاي هيدروليك، مي توان به پمپ هاي هيدروليك ساخته ي شركت كوماتسو اشاره نمود.

 

مشخصات فني انواع پمپ هيدروليك كوماتسو
 

پمپ هيدروليك كوماتسو يا همان مولد انرژي هيدروليكي، در مدار ايجاد فشار كرده و سطح انرژي سيال را بالا مي برد. اساس كار پمپ هاي هيدروليك اعمال نيروي رانش به بسته هاي سيال محبوس شده در فضاي بين پوسته پمپ و تيغه هاي پمپ مي باشد. كه با كاهش حجم اين بسته ها موجب افزايش فشار جرياني در پمپ مي گردد. پمپ هيدروليك كوماتسو نمونه اي از اين پمپ هاي هيدروليك مي باشد. در اين پمپ ها نيروي محرك توسط موتور هاي احتراقي يا الكتروموتورها تامين مي شود. الكترو موتورها عموما موتور هاي جريان متناوب هستد. سرعت آنها به 1200 تا 1800 rpm محدود مي شود. البته بسته به نوع پمپ اين سرعت ها متغيير بوده وگاهي تا 3600 rpm نيز مي رسند.

 

پمپ هاي هيدروليك در دو نوع دسته قرار مي گيرند:

1 با حجم جابجايي ثابت

2 با حجم جابجايي غير ثابت

 

پمپ هايي كه در حجم ثابت قرار دارند تنها عامل افزايش دبي خروجي در آنها، سرعت چرخش شفت است. اين دسته از پمپ هاي هيدروليك خود به سه نوع تقسيم مي شوند:

• پمپ هاي چرخ دنده اي: مثل پمپ هاي گوشواره اي، پيچي، ژيروتوري، چرخ دنده اي داخلي و خارجي

• پمپ هاي پره اي: مثل پمپ هاي پره اي متعادل و نامتعادل

• پمپ هاي پيستوني: مثل محوري و شعاعي

• پمپ هيدروليك كوماتسو عموما در دسته ي پمپ هاي دنده اي و پيستوني قرار مي گيرد.

 

پمپ جابجايي متغير HPV95+95 با دبي 112 سي سي در يك دور دوران ، داراي دو عدد شير LS و دو عدد شير PC و يك عدد شير PC-EPC و يك عدد شير LS-EPC نصب شده روي يك سمت پوسته پمپ

 

 

 
تعميرات تخصصي هيدروليك
 

گروه فني مهندسي فرا هيدروليك با تكيه بر كادر فني متخصص و مجرب با بيش از يك دهه سابقه در زمينه ي تعميرات و تهيه قطعات هيدروليكي ماشين آلات راهسازي و معدني كوماتسو و هيوندا فعاليت و خدمات خود را با بهترين كيفيت و قيمت به مشتريان گرامي ارائه مي دهد.

 

تشخيص درست و دقيق عيب يابي سيستم هاي پيچيده دستگاه هاي نسل جديد كه عملكرد صحيح مكانيزم آنها فقط با داشتن هماهنگي بين تمامي اجزاي سيستم هاي موتور – هيدروليك – برق و انتقال قدرت مي باشد

لذا در جهت صرفه جويي در اتلاف وقت و هزينه مشتريان گرامي و احترام به حقوق مشتريان عزيز اين مهم در الويت تمامي مراحل تعميراتي اين گروه مي باشد

 
تعميرگاه: تهران – شهرك صنعتي چهاردانگه-خيابان 16/5 پلاك 60

فروشگاه: تهران ، خيابان قزوين، پاساژ امپرطور، پلاك 27

تلفن هاي تماس:

02155280887

02155459348

همراه:

09123835206

سايت: https://farahydraulic.com/


برچسب: پمپ هيدروليك كوماتسو، فرا هيدروليك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۶:۲۰ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

حذف افكار منفي در زندگي

 


آيا مي دانيد چگونه مثبت فكر كنيد؟ احتمالا در مورد فوايد تفكر مثبت شنيده ايد. تحقيقات نشان مي دهند كساني كه مثبت فكر مي كنند، مهارت هاي مقابله با استرس، ايمني قوي تر و ريسك كمتري در ابتلا به بيماري هاي قلبي و عروقي دارند. افكار مثبت اگرچه نوش داروي سلامتي نيستند، اما مي توانند به سلامت جسمي-ذهني شما كمك قابل توجهي كنند.

 


اين مطلب از چندين مجله معتبر پزشكي معروف در سرتاسر دنيا گلچين شده است و چكيده تحقيقات جديد روانشناسان برجسته مي باشد كه در قالب 5 روش ساده ارائه شده است.پيشنهاد مي كنم ويديوي بالا را دانلود كنيد و روزانه يك بار آن را تماشا كنيد و با خودتان تكرار كنيد. حالا ادامه مطلب را بخوانيد:

 


5 روش مثبت انديشيدن

براي تبديل شدن به يك متفكر مثبت انديش چه بايد بكنيد؟ چند استراتژي شامل نحوه شناسايي افكار منفي و جايگزين كردن اين افكار با ايده هاي مثبت وجود دارد. ممكن است كمي طول بكشد، ولي در نهايت متوجه مي شويد كه فكر كردن مثبت به طور طبيعي شروع مي شود. هشت روش وجود دارد كه مي توانيد انجام دهيد تا مثبت فكر كنيد. دقت كنيد كه مثبت‌انديشي باعث افزايش اعتماد به نفس، كاهش علائم افسردگي و بهبود روابط اجتماعي مي‌شود. مثبت‌انديشان در زمان حال زندگي مي‌كنند و مي‌توانند از رفتارهاي جرات‌مند به درستي استفاده كنند، در صحبت‌هاي آنها عبارات اميدبخش وجود دارد، قبل از هر كاري ابتدا فكر مي‌كنند و با افكار مثبت رفتارهاي خود را كنترل مي‌كنند. آنها براي حل مشكلات از فنون حل مسئله استفاده كرده و مي‌توانند توانمندي‌هاي خود را ارزيابي كنند و مي‌دانند چگونه خشم‌ و كينه‌هاي خود را كاهش دهند و ديگران را ببخشند.

 


ادامه مطلب.....


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۴:۲۱ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

بهترين نوع ماساژ براي رفع خستگي

 


آنچه در مطلب قبلي به شما آموختيم آموزش تصويري بهترين تكنيك هاي ماساژ گردن بصورت كاملا اصولي و بدون درد بود. در اين مقاله مي خواهيم به شما بگوييم كه بهترين و كاربردي ترين نوع ماساژ براي رفع خستگي كدام است؟

 


مقدمه:

حتما براي شما هم پيش آمده كه بعد از ساعت ها كار كردن دلتان مي خواسته كه فردي يا وسيله اي باشد تا با ماساژ دادن حسابي، خستگي را از تنتان بيرون كند. ماساژهاي مختلفي در كل كشورها وجود دارد كه به رفع خستگي و اظطراب و استرس شما كمك مي كند كه از اين بين ماساژ سوئدي كاربرد بيشتري نسبت به بقيه دارد. اما بسته به اينكه كدام قسمت از بدن شما دچار خستگي شده در ادامه ماساژها ي مخصوص هر قسمت از بدن را معرفي مي كنيم.

 


ماساژ سوئدي ضمن ازبين بردن خستگي افراد به درمان افسردگي، بهبود كيفيت خواب و تقويت سيستم ايمني بدن كمك فراواني مي كند. ماساژ سودي شامل دو دسته از حركات است كه دسته اول نرم، آهسته و طولاني مدت هستند و حركات گروه دوم شامل ضربه هاي منظم و كمي محكم تر مي شود. اين روش سطحي است و بافت رويي پوست بدن را درگير مي كند و به همين خاطر هم مي تواند تاثيرات خوبي روي زيبايي پوست داشته باشد اما در مواقعي كه پوست فرد داراي جراحت يا آسيب ديدگي است پيشنهاد نمي شود. درگيركردن خفيف ماهيچه ها و مفاصل نيز يكي ديگر از هداياي ماساژ سوئدي، به كساني است كه اين روش را به بقيه روش ها ترجيح مي دهند. همچنين استفاده از ضرباتي كه دست در آنها حالت كاسه اي دارد، نيشگون هاي آهسته و ضربات دايره اي شكل جزو حركات مربوط به ماساژ سوئدي هستند. از روش سوئدي همچنين مي توان براي بهبود آسيب ديدگي هاي جزئي كمك گرفت.

 


ادامه مطلب....


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۴:۰۶ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

از بين بردن لكه چربي كهنه روي لباس

 


پاك كردن لكه هاي روغن و گريس از روي لباس كار راحتي است. گاهي اوقات لباس هاي مورد علاقه خود را براي شب عروسي يا يك مهماني آماده مي كنيد و ناگهان لكه هاي روغن روي آن ها مي ريزد. در چنين موقعيتي چه بايد بكنيد؟ در اين مقاله موثرترين و جديدترين روشهاي از بين بردن لكه چربي روي لباس را به شما آموزش مي دهيم. دقت كنيد ما روشهاي مختلف را ذكر مي كنيم تا شما بسته به موادي كه در خانه موجود داريد از يكي از روشها استفاده كنيد.روشهاي ديگر را در ادامه همين مقاله بخوانيد:

 


انواع مختلفي روغن براي ريختن روي لباس وجود دارد مثل روغن نارگيل، ذرت، زيتون، خردل، موتور و… . با استفاده از برخي موادي كه در هر خانه اي پيدا مي شود و با كمي ظرافت مي توانيد لكه ها را از روي لباستان پاك كنيد.

 


چگونگي خلاص شدن از شر لكه هاي روغني در خانه

روش هاي مختلفي براي پاك كردن لكه هاي روغني از روي لباس در خانه وجود دارد. در اينجا برخي از رايج ترين روش ها و موادي كه به راحتي مي توانيد به آن ها دسترسي پيدا كنيد را آورده ايم.

 


1- استفاده از پودر بچه

روغن را با استفاده از حوله هاي كاغذي بپوشانيد تا از گسترش و نفوذ آن جلوگيري كند و هم چنين لباس را فشار ندهيد.

در ناحيه اي كه روغن ريخته است پودر بچه بريزيد.

بگذاريد 30 دقيقه آن جا بماند.

با استفاده از انگشتان يا يك قاشق فلزي مي توانيد پودر بچه را جمع كنيد.

كار تمام است! لباس شما به همان اندازه سابق جديد است.

 


2- استفاده از مايع ظرفشويي، شامپو يا صابون

اگر با شامپو مي توان چربي موها را از بين برد، پس مي توان چربي روي لباس هم پاك كرد.

شامپو را در سراسر ناحيه آسيب ديده بريزيد و آن را پخش كنيد. طبق دستورالعمل هاي برچسب لباس آن را بشوييد.

اگر مي خواهيد از پاك كننده غذايي براي از بين بردن لكه ها استفاده كنيد، از نشاسته ذرت استفاده كنيد و بگذاريد به مدت 30 دقيقه خيس بخورد. مواد شوينده و يا صابون را برداريد و از يك برس ناخن براي كار در مناطق آسيب ديده استفاده كنيد. بعد از آن با توجه به دستورالعمل هاي ارايه شده در برچسب لباس، آن را بشوييد.

3- استفاده از اسپري هاي مخصوص لكه

از يك اسپري پاك كننده لكه (موجود در فروشگاههاي بزرگ) استفاده كنيد و آن را به لكه هاي روغن ريخته شده روي لباس اسپري كنيد.

اجازه دهيد براي چند دقيقه آن جا بماند. برويد و يك كتري آب جوش بياوريد.

 


ادامه مطلب....


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۳:۵۲ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

پهلويي لاغر و باسني برجسته داشته باشيد!

 


اين 4 حركت حاصل جديدترين تحقيقات متخصصان بدنسازي بانوان در سرتاسر دنياست كه ما آن را براي شما گلچين كرده ايم. دقت كنيد كه همين 4 حركت ساده به صورت روزانه و هفته اي 5 روز، بعد از 2 ماه تغييرات فوق العاده اي در بدن شما ايجاد مي كنند بدون اينكه هيچ عوارضي داشته باشند. همچنين دقت كنيد كه تصاوير متحرك هستند پس اجازه دهيد صفحه به صورت كامل بالا بيايد.

 


چربي هاي اضافه در شكم و پهلو عامل بسياري از بيماري هاي رايج بين خانم هاست. براي حذف اين چربي ها و داشتن اندام زنانه زيبا، نيازي به كارهاي طاقت فرسا نيست و با كمك همين 4 حركت، بعد از 2 ماه به خواسته خود مي رسيد و از اين بابت اصلا نگران نباشيد.1-حركت پل و پايك

روي زمين دراز بكشيد. يك پا را جمع كنيد و پاي ديگر را كشيده روي زمين قرار دهيد. دست را بالاي سر قرار دهيد. سپس پايي كه جمع نشده را بالا بياوريد. همزمان با آن خودتان را به سمت پايتان بكشيد و سعي كنيد نوك انگشتان پا را با دستانتان لمس كنيد. بعد از آن دوباره به حالت قبل برگرديد با اين تفاوت كه كف پايتان نبايد روي زمين قرار بگيرد و كمر و باسن را هم بايد از زمين جدا كنيد. به تصوير زير توجه كنيد تا بهتر متوجه شويد. اين حركت را سه بار و هر سري 10 تا 15 بار تكرار كنيد.

 


ادامه مطلب.....


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۳:۳۸ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

زردي دندان را از بين ببريم

 


اين مقاله گلچين شده از جديدترين يافته هاي متخصصان در زمينه سفيدي بدون عوارض دندان به روش طبيعي مي باشد و از چندين مجله معتبر دندانپزشكي گردآوري شده است. بسته به اينكه پنج دقيقه، پنج روز، يا پنج هفته وقت داريد، در اين مقاله توصيه هايي براي سفيد كردن دندان هاي شما وجود دارد بدون اينكه مجبور به مراجعه به دندانپزشك شويد. خيلي دقت كنيد از روشهاي بدون مبناي علمي و خانگي كه در بسياري سايت هاي فارسي ذكر شده، پرهيز كنيد زيرا عوارض جدي بر دندانهاي شما خواهند گذاشت.

 


1-روش هاي خانگي مورد تاييد متخصصان

دقت كنيد كه روشهاي طبيعي و خانگي فقط راه حل هاي موقت براي سفيدي دندان هستند و بسياري از آنها در دراز مدت به دندانهاي شما صدمه مي زنند. پيشنهاد ما استفاده از روشهاي بلند مدت است. هر چند دو ويديوي زير راه حل هاي بي خطر و طبيعي براي سفيدي دندان ارائه مي كنند:2- روش هاي دائمي، علمي و بدون عوارض

9 راه براي سفيد كردن دندان ها (بر اساس وقت شما). بعضي از افراد وقتي زيادي براي انجام اين كار دارند و مي خواهند بهترين نتيجه را بگيرند اما عده اي ديگر كمتر از 24 ساعت براي سفيد كردن دندان هايشان وقت دارند. بسته به مدت زماني كه داريد، راهي براي سفيد كردن دندان هايتان وجود دارد كه بهترين نتايج را به دست خواهيد آورد.، آنهم بدون عوارض.

 


اگر 5 دقيقه وقت داريد

روي دندانهايتان رژ لب بكشيد

 


ادامه مطلب.....


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۳:۰۹ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

پوستي روشن داشته باشيم

 


ممكن است بخواهيد پوست خود را به دلايل مختلف، روشن كنيد. در حالي كه امكان تغيير رنگ پوست به طور چشمگير وجود ندارد، اما ممكن است با استفاده از مواد طبيعي يا شيميايي روشن شود. در اين مقاله جديدترين روشهاي قطعي روشن كردن پوست به نقل از چند موسسه معتبر پزشكي را به شما ياد مي دهيم. اما دقت كنيد كه تاثير آنها ممكن است چند هفته به طول بينجامد. ضمنا به هيچ وجه به دنبال روشهاي ذكر شده در سايت هاي غيرمعتبر فارسي نرويد. مطالب اين سايت ها عمدتا مبناي علمي ندارند و استفاده از روشهاي گفته شده در آنها ممكن است به پوستتان آسيب هاي جدي وارد كند.1- ماليدن آبليمو روي پوست با پنبه

بسياري از پزشكان علم پوست و زيبايي معتقدند كه آبليمو مي تواند اثرات روشن كننده روي پوست داشته باشد. براي اين كار يك ليمو را برداريد و نصف كنيد. آب آن را بگيريد. با استفاده از پنبه آن را روي پوست خود بماليد. حدود 15 تا 20 دقيقه صبر كنيد سپس محل مورد نظر را با آب گرم بشوييد و از مرطوب كننده استفاده كنيد. در هفته 2 تا 3 بار اين كار را تكرار كنيد.

 


مي توانيد آبليمو را براي صورت، گردن يا هرجايي از بدن كه مي خواهيد سفيد شود، استفاده كنيد. حواستان باشد آبليمو به داخل چشمتان نرود.

اگر حس مي كنيد كه پوست شما را مي سوزاند، قبل از استفاده با آب آن را رقيق كنيد.

 


ادامه مطلب.....


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۲:۵۵ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)

انتقال تصوير دوربين مداربسته روي موبايل

 


دوربين مداربسته به كليه دوربين هايي اطلاق مي گردد كه در محل خود ثابت بوده و تصاوير را به يك يا چند محل ارسال مي كنند. از آنجا كه اغلب اين دوربين ها در حفاظت، نظارت و سيستم هاي مانيتورينگ امنيت بكار مي رود اين واژه بيشتر به همين حيطه بر مي گردد اما معني فني آن حتي دوربين هاي ويديو تلفن و كنفرانس را نيز دربر مي گيرد.در ادامه اين مطلب در نظر داريم كه نحوه ي انتقال تصاوير دوربين هاي مدار بسته را بر روي گوشي موبايل براي شما بازگو كنيم اميدواريم كه مطالب ارائه شده مفيد باشند.

 


 


مقدمه:

پيشرفت روزافزون تكنولوژي و ظهور پديده اي به نام اينترنت، قابليت هاي فراواني را در زمينه نظارتي و دوربين مداربسته فراهم كرده است. از جمله اين قابليت ها، امكان نمايش و كنترل تصاوير دوربين مدار بسته از طريق مانيتور رايانه و گوشي هاي هوشمند مي باشد. كاربر مي تواند از طريق اين تكنولوژي از راه دور ساختمان خود را تحت نظر بگيرد و تصاوير دوربين مداربسته را كنترل كند.

 


دوربين هاي مداربسته كاربرد هاي فراواني دارد كه در قسمت زير به برخي از آنها اشاره مي كنيم:

 


جلوگيري از ارتكاب جرم:كاربرد دوربين هاي مداربسته در جلوگيري از ارتكاب جرايم بسيار وسيع است. از جلوگيري از جرايم رانندگي تا جرايم جنايي. استفاده نامحسوس از دوربين هاي مخفي نيز بسيار رواج يافته است.

كاربرد صنعتي:در كارخانجات صنعتي نيز از دوربين هاي مداربسته در محل ها يا مراحلي از كار كه حضور فيزيكي انسان خطرناك،دشوار يا حتي غير ممكن است نيز بهره گرفته مي شود.

كنترل ترافيك:امروزه در اكثر كشورهاي جهان از دوربين هاي مداربسته براي كنترل ترافيك وسايل نقليه در سطح گسترده اي استفاده مي شود. از جمله كنترل ميزان ترافيك در خيابان ها و ارسال اطلاعات توسط gps به رانندگاني كه قصد عبور از مسير آن خيابان ها را دارند.

امنيت نقل و انتقالات:در نقل و انتقلات عمومي از دوربين مداربسته براي جلوگيري از حوادثي كه ممكن است در اثر خارج از ديد بودن محل صورت بگيرد استفاده مي شود.

ادامه مطلب....


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۲:۳۷ توسط:مليكا موضوع: نظرات (0)